Radijo laida paaugliams ir jaunimui „Yra racijos“

Laida „Yra racijos“ – tai tęstinis, teatro „Lino lėlės“ nuo 2013 metų vykdomas projektas., 2014 – 2015 m. dalinai finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo. 2015 m. ir 2016 m. sezone „Yra racijų“ komanda dirba nepriklausomai ir tik savo pačių resursais.

Nuo 2017 m. kiekvieną šeštadienį, 16 val. laidą transliuoja internetinė radijo stotis „Neringa FM“. 

„Yra racijos“ – unikalus reiškinys Lietuvoje tuo, kad jaunimas kalba jaunimui. Pati kūrybinė grupė, atitinkanti klausytojų auditorijos amžių, geriausiai suvokia, kaip pateikti problemą taip, kad ji taptų įdomi, aktuali ir suprantama jaunajai kartai.

Ypač didelis dėmesys skiriamas jaunų žmonių savianalizei bei savivokai. Eteryje keliami jaunajai kartai aktualūs klausimai: kas mes esame, kodėl elgiamės vienaip ar kitaip, kas formuoja mūsų kultūrinį identitetą. Laidos „Yra racijos“ komanda nuolat ieško naujų formų, prasmingų ir aktualių temų.

Laida kviečia kurti ryšį tarp jaunų žmonių ir kūrėjų, kurti bendrą, vieningą kultūrinę ir jaunimo visuomenę. „Yra racijos“ kūrybinės grupės darbas prisideda prie jaunimo domėjimosi ir dalyvavimo kultūrinėje veikloje atgimimo.

Visi laidų įrašai http://yraracijos.lt/Daugiau informacijos: